Kandidáti

 1. Pavel Hrabec   

Pavel Hrabec, 51 let, ve Studeném žije od narození, profesí je strojní mechanik. Osmý rok je opozičním zastupitelem města. Předsedou spolku Krajina 2000 je dvacet tři roků, je také včelařem a zabývá se historií.

„Je čas na změnu, pomůžete nám ji prosadit?“

 

 1. Jiří Čapek 

MUDr. Jiří Čapek, 44 let, na Radlíku žije od svých šesti let, profesí je porodník a gynekolog s psychosomatickým zaměřením. Je členem několika jílovských spolků (Okrašlovací spolek, Jílovští ochotníci, JUKA).

„Odpad je zdroj. Život je koloběh.“

 

 1. Monika Beštová  

Monika Beštová, 57 let, v Jílovém žije od roku 1985 má tři dospělé děti a pět vnoučátek. Její sen je, aby krásy kolem Jílového byly uchovány pro další pokolení a nebyly zničeny nerozumným rozhodnutím nás lidí, kteří tu žijeme.

 

 

 1. Ilona Tietzová  

Ilona Tietzová, 53 let, dvě děti. Podniká, žije v Lukách pod Medníkem, kde je členkou osadního výboru.

„Věřím, že Jílové je dobré místo k žití, ale může být o dost lepší.“

 

 1. Vladimír Albrecht   

Vladimír Albrecht, akademický malíř, 65 let, v Jílovém žije 22 let. Kromě malby se věnoval též textilnímu designu. Nyní je v důchodu. Maluje a velice mu záleží na zachování překrásné a velmi inspirativní jílovské krajiny.

 

 

 1. Vladimír Brabec   

Vladimír Brabec, 64 let, žije v Jílovém, je živnostník, profesním oborem truhlář. Přes léto bývá příležitostně převozníkem na Sázavě v Žampachu.

 

 

 1. Libuše Holzbachová   

Libuše Holzbachová, 70 let, v důchodu, v Lukách má hluboké kořeny a žije tam s kratší přestávkou od narození. Čtvrtým rokem je členkou Osadního výboru Luka.

“Vesnice musí být příjemným místem k životu bez hluku z dálnice.”

 

 1. Filip Kebrt  

Ing. Filip Kebrt, 26 let, v Jílovém u Prahy žije od narození. Profesí je stavební projektant. Zajímá se o architekturu, stavby a sport.

 

 

 1. Zuzana Topiarzová   

Zuzana Topiarzová, 60 let, žijící 23 let na Radlíku. Provozuje agenturu zabývající se péčí o domácí zvířata. Zajímá se o ekologii a včelaření.

„Kvalitu našich životů nelze poměřovat pouze tržními hodnotami.“

 

 1. Martin Jabůrek 

Mgr. Martin Jabůrek, Ph.D., 49 let, profesí vědecký pracovník v oboru buněčné fyziologie. V Jílovém žije od roku 2003. Zde se stal členem Okrašlovacího spolku, Sokola, a aktivně působí jako lektor volnočasových aktivit při zdejší základní škole.

 

 

 1. Jitka Volešáková   

Jitka Volešáková, 41 let, mzdová účetní, ve Studeném žije od narození, je zde také už druhé funkční období předsedkyní osadního výboru. Dále je vedoucí Mladých hasičů, se kterými jezdí na letní tábory.

 

 

 1. Kateřina Krištůfková 

Kateřina Krištůfková, 56 let. Do Jílového se přestěhovala z Prahy před 34 lety. Učí na zdejší ZŠ, je školní koordinátorkou environmentální výchovy. Deset let se zde věnuje programu Ekoškola.

 

 

 1. Michaela Závodná   

Michaela Závodná, 36 let, v Lukách žije přes 4 roky. Nyní je na rodičovské dovolené, předtím působila jako marketingová ředitelka internetových firem. Pomáhá s marketingem ve spolku Alternativa D3, který poukazuje na hrubé nedostatky projektu dálnice. Jejími zálibami je příroda, komunikace a umění.

„Co tě nezabije, to tě posílí!“

 1. Ivo Nevečeřal   

Mgr. Ivo Nevečeřal, v Jílovém žije a pracuje s lidmi od roku 1971. Učitel ZŠ Jílové, přírodovědec Regionálního muzea v Jílovém, zakladatel zájmových skupin, které fungují dodnes: turistický (vodácký) oddíl Táborníci 1971, JUKA (Jílovská unie kamarádů) 1990, Okrašlovací spolek Jílové 1999.

 

 

 1. Jitka Velíšková   

Jitka Velíšková, 58 let, účetní v nadnárodní firmě. Luka pod Medníkem zná od svých 20 let, kdy jezdila do osad na volejbalové turnaje, od roku 2013 žije v Lukách trvale. Záleží jí na kvalitním bydlení v této oblasti s dostatkem zeleně, vody a klidu.